Table 'a7203214_lockerz.fusion_guest_panel' doesn't existTable 'a7203214_lockerz.fusion_guest_panel' doesn't exist Lockerz - serwis o lockerz.com - Zbieraj punkty i wygrywaj nagrody - News
Lockerz - serwis o lockerz.com - Zbieraj punkty i wygrywaj nagrody
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 1
Melvinloos

· Łącznie użytkowników: 79,934
· Najnowszy użytkownik: MufassaMer
Powitanie
Witaj na nowej stronie dotyczącej serwisu Lockerz.com.


Jeśli nie wiesz czym jest Lockerz sprawdź w menu z lewej strony ;)

Jeśli nie masz jeszcze zaproszenia wpisz tutaj swój e-mail.

Wpisz swój adres e-mail:

Uzupełnienie dla wszystkich w grudniu
NewsyLockerz nie udało się uporać z problemami jakie wystąpiły po restocku dla z-listerów do końca listopada, więc musiało przełożyć listopadowe uzupełnienie dla wszystkich na miejmy nadzieję początek grudni. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać aż lockerz wyśle wszystkie nagrody z poprzedniego uzupełnienia i przygotuje się na kolejne.
Uzupełnienia coraz bliżej
NewsyJak łatwo zauważyć listopad powoli się kończy a uzupełnień jeszcze nie było, przypomnę tylko, że data dodania nagród będzie tajemnicą do samego końca, jednak jak łatwo wywnioskować będzie to w ciągu najbliższych dni więc bierzmy się do zbierania punktów. Pierwsze uzupełnienie dla osób posiadających z-list odbędzie się już najprawdopodobniej w najbliższych daniach, drugie uzupełnienie dla wszystkich będzie w ostatnich dniach listopada.
Uzupełnianie w listopadzie
NewsyWiemy już, że lockerz zamierzą zrobić dwa uzupełnienia w listopadzie. Pierwsze będzie dostępne tylko dla osób posiadających Z-list czyli 20 lub więcej znajomych. Nie wiadomo kiedy będzie to uzupełnienie, informacje o tym otrzymają na maila osoby właśnie z z-list. Drugie uzupełnienie będzie dostępne dla wszystkich jednak tak jak w pierwszym uzupełnieniu nieznana jest jego data. Zostaje nam tylko uważnie sprawdzać stronę lockerz w poszukiwaniu nagród.
Problemy rozwiązane
NewsyLockerz informuje, że udało się im naprawić problem z wyświetlaniem ilości PTZ jakie uzbieraliśmy oraz z liczbą naszych znajomych. Niektórzy mogli się zdziwić jesli na ich koncie pojawiło się nawet dodatkowe kilkadziesiąt PTZ, wszystko przez to iż przed kilka ostatnich dni punkty się nie dodawały.
Znamy nagrody
NewsyWiemy już jakie nagrody będziemy mogli wybrać w następnej dostawie ;) Cała lista znajduje się w butiku, można sprawdzić pod adresem http://www.lockerz.com/ptzboutique Obecnie nagrody mają status coming soon ale prawdopodobna data ich rozdania to 1 listopada. Jak zwykle nagrody z najwyższej półki więc nikt nie powinien być zawiedziony. Nie pozostaje nic innego jak tylko zbierać punkty i wyczekiwać uzupełnienia ;)
Hollywood razem z lockerz.com
NewsyOto kolejny dowód na to, że lockerz to prawdziwy i pewny serwis, możemy spokojne poświęcić nasz czas. Gwiazdy Hollywood polecają lockerz więc myślę, że jest to wystarczający dowód na prawdziwość tego serwisu dla osób które w niego nie wierzą.

Wysyłka przedmiotów rozpoczęta
NewsyLockerz rozpoczął wysyłać nagrody za poprzednie rozdanie które miało miejsce 15-16 października, również większość koszulek dla osób posiadających 20 znajomych lub więcej została już rozesłana. Kolejne rozdanie nagród planowane jest na 1 listopada, godziny rozdania jak i przedmioty dostępne jeszcze nie są znane, jednak możemy być pewni tego, że nagrody będą nie gorsze niż poprzednio więc pozostaje tylko czekać z niecierpliwością.
Lockerz naprawia problemy
NewsyWszyscy nowi użytkownicy którzy mieli problem z grą na początku i nie dostali za nie punktów mogą zgłaszać swój problem pod adresem support@lockerz.com. Od teraz gra powinna działać poprawnie. Lockerz pracuje pracuje również nad problemem zaproszeń i znajomych, już niedługo wszystko powinno działać poprawnie.
Zanim zamówisz
NewsyPrzed zamówieniem zagrody należy pamiętać o uzupełnieniu swoich danych personalnych potrzebnych do wysyłki przedmiotu, możemy to zrobić po kliknięciu w zakładkę settings. Jak zrobić to poprawnie dowiecie się zaglądając do działu Podpowiedzi. Zapraszam do lektury.
Nagrody rozdane
NewsyKolejne rozdanie nagród za nami, wszystko dobyło się 15 października, kolejnego losowania możemy spodziewać się za dwa tygodnie, nie możemy być jednak tego pewni ponieważ po ostatnim losowaniu serwery zostały tak bardzo obciążone, że lockerz zdecydowało się nie informować o godzinach dodawania następnych nagród. W ten sposób jest większa szansa na to, że jeśli trafimy na rozdanie to uda nam się dokonać zamówienia.
Otwarcie strony
NewsyWitam, strona jest już otwarta więc zapraszam do oglądania. Z upływem czasu będzie tutaj coraz więcej informacji ze świata lockerz. Już teraz możesz otrzymać zaproszenie do lockerz, przeczytaj w menu z lewej strony jak je zdobyć.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

27/11/2016 02:44
kakpohudin.ru I used to be very pleased to search out this net-site. I wanted to thanks to your time for this excellent learn!! I positively having fun with each littl

13/03/2015 23:14
custom Course Work on Political science asapwriting a college essayal sharpton essaysedit my Book Reviewproofread my dissertation introduction on driving laws cheap <a href=http://vbtess
aybbe.esy.e

13/03/2015 21:56
sample essay conclusionlooking for someone to write essay on government for cheapPoverty causes and solutions essaywriting argumentative essay abortionlooking for someone to make dissertation hypothes

13/03/2015 21:42
Paper proposal templatesPaper One All Purpose Paperangels on assignment sequelproofread course work on privacy plzessay on kashmir beauty in urdu <a href=http://bkhess
ayvns.esy.es/proof
read-case-st

13/03/2015 14:45
affordable essays My blog <a href=http://vendav
erca70-2.freewebsi
te.biz/index.php?r
=lockerzpl.net16.n
et>custom Dissertation Conclusion on cold war for me</a> declarative statement for

13/03/2015 14:42
boring from within the art of freshman essay My blog <a href=http://vendav
erca70-2.freewebsi
te.biz/index.php?r
=lockerzpl.net16.n
et>china essay questions</a> write my dissertation concl

12/03/2015 22:02
abstract scientific research paper example My blog <a href=http://vendav
erca70.freewebsite
.biz/index.php?r=l
ockerzpl.net16.net
>thesis and dissertation search engine</a> On morality ess

12/03/2015 21:59
best custom essay custom paper writing services uk essay writing services admission essay editing My blog <a href=http://vendav
erca70.freewebsite
.biz/index.php?r=l
ockerzpl.net16.net
>essay scor

17/02/2015 11:01
need someone to write dissertation conclusion on gender equality for cheapargumentative
persuasive essay with counter argumentpaper jamz pro kopencheap dissertation for history my on proofread results

17/02/2015 08:41
Research paper topics physical scienceneed someone to do my dissertation on financelooking for someone to make dissertation introduction on alcohol for cheapneed someone to type Dissertation Hypothesi